سایتهایی که صفحات آنها بسیار شلوغ بوده معمولا از طراحی ضعیفی بهره می برند ،اغلب دارای فایلهای بزرگتر از سایز بوده و فاقد مطلب و محوا می باشند.به همین منظور مدیران سایت به دنبال جذابیت در سایت و خیره کردن بازدیدکنندگان به سایت می باشند تا بتوانند سهم قابل قبولی در این زمینه به دست آورند و به سایت خود برتری ببخشند.

یکی از عواملی که در طراحی سایت باعث جدابیت و قدرتمند بودن و جلوه بهتر به سایت می شود ، استفاده از فلش در طراحی سایت میباشد. طراحی سایت با فلش در کم کردن سرعت برای ورود به وب سایت بسیار موفق عمل می کند.

در حال حاضر رقابتی نزدیک در زمینه طراحی سایت برای بدست آوردن بازار می باشد. استفاده به اندازه از فلش و همچنین بهینه کردن آن در طراحی سایت یکی از عوامل برتری نسبت به رقبا می باشد. اگر گرافیک سایت با فلش در کنار با یکدیگر ادغام شوند مطمنا سایتی جذاب و کاربرپسند بوجود می آید و فلش توانسته با طرح های چشم گیر خود تعاملی در طراحی سایت و جلوه بخشی به آن به دست آورد.

فرا سی ام اس طراحی سایت فلش را بصورت کاملا حرفه ای و با در نظر گرفتن آخربن متدهای روز دنیا و به صورت داینامیک و استاتیک و با با طرح داده شده از سمت مشتری بهترین را به ارمفان می آورد.