پشتیبان سایت مشهد|پشتیبانی وب سایت مشهد|پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

امروز می خواهیم در مورد پشتیبانی سایت صحبت کنیم و بگوییم پشتیبانی سایت چیست؟ پشتیبانی سایت شامل چه خدماتی می شود؟ پشتیبانی سایت به چند دسته تقسیم می شود؟ و اگر روزی تصمیم داشتید فرد یا مجموعه ای را با عنوان پشتیبان سایت انتخاب کنید! باید به چه نکاتی توجه کنید. در حال حاضر هر وب سایت فعالی که دارای خدمات پشتیبانی سایت است زنده محسوب می شود.

پشتیبانی وب سایت امروزه به طور عمده در بسترهای  1- توسعه سایت 2- توسعه محتوا 3- بهینه سازی ها 4- مانیتورینگ و رفع ایرادات 5- بروزرسانی، ارتقا و نگهداری خلاصه می گردد.

در توسعه سایت معمولا سفارشی سازی یک پارامتر خاص ( ماژول، پلاگین، کامپوننت و ...) مورد بررسی قرار می گیرد و یا طراحی و پیاده سازی یک امکان جدید ( ماژول، پلاگین، کامپوننت و ...) بنا به نیاز سایت ایجاد می گردد.

مبحث توسعه محتوا به بروزرسانی های محتوایی سایت (گذاشتن مطلب، تصاویر و فایل ها) و . . . اختصاص پیدا می کند.

بهینه سازی ها با مفهوم سئو (seo) شامل تشخیص، بررسی، بهبود و ارتقا وضعیت سایت در موتورهای جست و جو و سیستم های رتبه بندی بین المللی است؛ اما بهینه سازی از نگاهی دیگر شامل بارگزاری سریع سایت، کاربر پسند بودن (User friendly) قسمت های مختلف، بهبود تعاملات کاربر با سایت و . . . که در نتیجه عمومی سایت اهمیت بسزایی دارد است.

گاهی بسته به قالب طراحی، سبک پیاده سازی و نوع فعالیت سایت نیاز است که یک پشتیبان همواره در کنار شما باشد تا به مانیتورینگ سایت پرداخته و ایرادات به وجود آمده در حین فعالیت وب سایت را برطرف نماید.

همواره سیستم های مختلف سایت که باز زبان های برنامه نویسی متفاوت پیدا سازی گشته اند در حین گذر زمان بسته به نوع سیستم سایت و شرایط موجود نیاز به بروز رسانی و ارتقا دارند؛ تجربه ثابت کرده است که همیشه نگهداری و گرفتن نسخه های پشتیبانی (backup) متفاوت در بازه های زمانی مختلف از هسته اصلی سایت و محتوای آن کمک بسزایی در روند پیشرفت، بروز رسانی و نگهداری سایت در فضای مجازی است.

فرا سی ام اس

با داشتن تیمی جوان، مجرب و خلاق پشتیبان سایت در مشهد و همچنین تیمی با تجربه در فضای مجازی آمادگی

پشتیبانی وب سایت

های مختلف با زبان برنامه نویسی متفاوت در کمترین زمان ممکن همراه با بیشترین تاثیر پذیری را داراست.


برخی از خدمات پشتیبانی سایت فرا سی ام اس:

پشتیبان سیستم های مدیریت محتوا CMS

پشتیبان سایت جوملا

پشتیبان سایت وردپرس

پشتیبان سایت پرستاشاپ

پشتیبان سایت php

پشتیبان سایت asp

مشاوره و رفع ایرادات کاربری سایت

مانیتورینگ سایت و پیشگیری از بروز مشکلات فنی

نگهداری سایت و رفع ایرادات فنی احتمالی وب سایت

و ...

پرسشهای متداول (FAQ) لیست سوالات مرسوم مشتریان راجع به خدمات پشتیبانی و نگهداری سایت در فرا سی ام اس

طراحی یک وبسایت، چندهفته‌ای به طول می‌انجامد و کاملا مطابق با میل مشتری سایتی طراحی شود. سوالی که پیش می آید این است که پس از تحویل سایت، تعریف سرویس پشتیبانی چیست؟ پشتیبانی یک سایت، یعنی شرکت طراح آن را رها نکند و در طول مدتی که مشتری ادمین، از سایت بهره برداری می کند، سایت را صحیح و سالم سرپا نگه دارد تا سایت به مشکلی برنخورد.

تعریف پشتیبانی ممکن است از یک شرکت به شرکت دیگر، قدری فرق کند. اما در فرا سی ام اس ما در سرویس پشتیبانی خود :
 • اصلاحات جزئی و مختصر هرازچندی در دیزاین یا محتوا.
 • هسته و افزونه های نصب شده را، به طور منظم، بروزرسانی می کنیم.
 • سرویس های میل، لایه های امنیتی و ذخیره سازی سرور را مرتبا آپدیت می کنیم.
 • تنظیمات سرور هاست را کانفیگ کرده، دائما بررسی و اصلاح می کنیم.
 • پاسخگوی سوالات مشتریان خود هستیم و فیلم اموزشی آنلاین تولید می کنیم.
 • در بهبود وضعیت سئو و ارتقاء در نتایج گوگل و رنک الکسا، به مشتری تحت پشتیبانی، مشاوره می‌دهیم.

تعریف پشتیبانی ممکن است از یک شرکت به شرکت دیگر، قدری فرق کند. اما در فرا سی ام اس ما در موارد زیر را جزو سرویس پشتیبانی پیش فرض خود تعریف نمی کنیم و جزو وظایف خود مشتری می دانیم و و در صورت نیاز به ازائه خدمات توسط ما، مشتری می‌بایست برای دریافت این خدمات، حق الزحمه موردی پرداخت کند:
 • بروزرسانی اطلاعات و آپدیت مطالب و تولید محتوا برای سایت.
 • طراحی بنر، طراحی لوگو، طراحی آیکون.
 • توسعه و افزودن یک قابلیت یا بخش جدید به سایت که در محدوده قرارداد اولیه نبوده است.
 • افزایش رتبه سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو.
 • حل اشکالات ناشی از نصب یا حذف یا تغییر تنظیمات افزونه ها توسط مشتری.
 • بررسی افزونه های اضافه مورد تقاضای مشتری برای نصب که در محدوده قرارداد اولیه نبوده است.
 • انتقال سایت روی سرور دیگر یا راه اندازی سایت روی سرور داخلی مشتری.

پرسنل پشتیبان ما یک نفر نیست بلکه یک گروه پشتیبان هستند، اما لزوما تعداد آنها بیشتر از انگشتان یکدست هم نیست! چراکه اگر سامانه های نرم افزاری ما خطا می داد و خوشدست و کاربرپسند نبود، ده ها نفر نیروی پشتیبان هم برای پاسخگویی مشکلات مشتریان کم بود، حال آنکه اکنون همین تعداد هم دائما مشغول پشتیبانی نیستند و فرصت آزاد مطالعاتی دارند.

نحوه پشتیبانی سایت در فرا سی ام اس، ضمن استفاده از سیستم تیکتینگ، بصورت تلفنی است. لذا مشتری هرگاه به مشکلی برخورد(که البته به ندرت برمیخورد)، با واحد پشتیبانی ما تماس میگیرد و همکاران ما در اسرع وقت، سعی در راهنمایی وی یا حل مشکلش می کنند. بزرگترین افتخار ما مشتریان رضایتمند از خدمات پشتیبانی ما هستند.

خدمات پشتیبانی در شرکت فرا سی ام اس، سال اول رایگان و امدید قرارداد پشتیبانی برای سالهای بعد، منوط به پرداخت 10% از مبلغ قرارداد اولیه، در ابتدای دوره سالیانه پشتیبانی است. اگر مشتری سایت را، روی سرورهایی به غیر از سرورهای شرکت فرا سی ام اس، راه اندازی کند، هزینه پشتیبانی سالیانه او، به علت مضاعف کردن زحمت فرا سی ام اس در پشتیبانی خوب، 20% قیمت اولیه قرارداد طراحی محاسبه خواهد شد.

اجباری درکار نیست و مشتری حق دارد که نخواهد قرارداد پشتیبانی سالانه خود را تمدید کند. اما طبیعتا، مزایای سرویس پشتیبانی و پاسخگویی شرکت طراح را از دست خواهد داد و اگر سال های بعدی تصمیم به تمدید مجدد گرفت، می بایست هزینه بیشتری پرداخت کند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و آگاهی از شرایط و قوانین خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت، فقط کافی است در ساعات اداری از طریق شماره های مندرج در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.


کلمات کلیدی :
پشتیبانی سایت
,
پشتیبانی وب سایت
,
پشتیبانی وب سایت مشهد
,
پشتیبان سایت

اخطار ! تنها زمانی یک اثر را به درستی درک می کنیم که بتوانیم زبان آن را بفهمیم.
نکته ! تغییر استراتژیك و تغییر بخش های اصلی وب سایت تا افزودن و ویراستاری محتویات وب سایت تخصص ماست .
هشدار ! کیفیت یک امر تصادفی و اتفاقی نیست،انتخاب درست همراه با ایده ای نو و متفاوت علت طرحی کامل و کاربرپسند است.
موفقیت! موفقیت ما در گرو موفقیت شماست.این نگرش باعث میشود تا ما همواره به انجام کار مطلوب و حرفه ای بیاندیشیم.

​ما را به کسی که دوستش دارید، معرفی کنید