طراحی سایت faracms

طراحی وب سایت

وب سایت، مکان حضور هر شخص یا شرکت در شبکه اینترنت است. یک وب سایت می تواند علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی دارنده سایت، امکان اطلاع رسانی بروز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم آورد.
آنچه كه در نگاه اول بازديدكننده سايت شما را جلب كرده و او را به بازديدهاي بعدي ترغيب مي كند نوع طراحي سايت يا وبلاگ شما اعم از طراحي گرافيكي يا فني است. علاوه بر این بهترین وب سایتها زمانی ارزش واقعی خود را خواهند داشت که ببیننده داشته باشند و این مهم در دنیای رقابتی امروز تنها با خدمات تخصصی SEO قابل انجام است.

مراحل طراحی وب سایت توسط ما به صورت زیر است :

  • شناخت نیازهای مشتری و ارائه طرح
  • طراحی قالب وب سایت و تایید توسط مشتری
  • طراحی ساختار سایت و ورود محتوای مورد نظر
  • برنامه نویسی صفحات پویا و تست نهائی
  • راه اندازی سایت و ارائه به مشتری

با توجه به تجربه ای که گروه فرا سی ام اس در طراحی وب سایت و پیاده سازی پورتال های تحت وب دارد تلاش ما بر این هست که بتوانیم بهترین خدمات را با ارزانترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. برخی از انواع وب سایتهایی که توسط گروه ما طراحی شده عبارتند از: انواع پورتال، فروشگاه آنلاین، سیستم های مدیریت محتوا، وب سایتهای طب سنتی، وب سایتهای اطلاع رسانی، وب سایت های خبری، وب سایت مخصوص شرکتها، وب سایتهای شخصی، وب سایت های تبلیغاتی و آگهی، فروشگاه الکترونیک و غیره.

خدمات طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.
Asp.Net،php،Flash،Html و ... یا به نوعی دیگر جوملا، وردپرس، دروپال،e107، پرستاشاپ، دات نت نیوک و ... اتنخاب با شماست! در فرا سی ام اس زبان برنامه نویسی یا سیستمی که وب سایت بر مبنای آن پیاده سازی می شود مهم نیست! اولویت سلیقه، ایده و باور شماست.ما این باور را ارج نهاده و گسترش می دهیم.

هدف ما طراحی وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن میباشد که در مدت 24 ساعت انجام میشود.

قابلیتهای تیم طراحي سايت شامل، ارائه مشاوره و راهکارهای مناسب در زمینه تجارت الکترونیک و طراحی سایت، استفاده از تکنولوژی UML جهت طراحی نرم افزار و تامین خواسته مشتری، پیاده سازی معماری اطلاعات و نقشه سایت و بهره گیری از زبانهای برنامه نویسی و تکنولوژیهای قدرتمند همچون ASP.NET, MSSQL، AJAX، JAVASCRIPT، PHP, MySql است.

  • طراحی بانک اطلاعاتی در صورت نیاز مشتری
  • امکان طراحی لوگو، آرم، بنر و ... در سایت
  • آموزش نحوه استفاده و مدیریت سایت در صورت لزوم
  • انجام خدمات بهینه سازی سایت و ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو (گوگل) یا به عبارتی خدمات سئو
  • انجام خدمات تبلیغات کلیکی گوگل و تبلیغات در گوگلمقالات دیگر . . .


No Thumbnail was found- faracms.com
تعرفه طراحی وب
تعرفه طراحی سایتبا توجه به اینکه طراحی سایت یک کار پروژه ای محسوب می شود و بر اساس خواسته های …